Home » درباره ما

شرکت حرکت سازان توس به عنوان اولين و بزرگترین توليدکننده چهار شاخ گاردان، چهارشاخ فرمان و میل رابط فرمان انواع خودروهای سبک، سنگین و راهسازی در سطح خاورميانه، فعاليت خود را از سال 1376 با انعقاد قرارداد انتقال تکنولوژی با دو کمپانی معظم GMB و KYOWA ژاپن آغاز نمود.

اين شرکت با ظرفيت توليد حداقل  3/500/000 عدد انواع چهارشاخ گاردان و فرمان در سال مفتخر است اعلام نمايد ضمن دارا بودن قرارداد License با کمپانی GMB در زمينه توليد انواع چهارشاخ گاردان و فرمان و همچنين قرارداد License با شرکت KYOWA که اولين توليد کننده ميل رابط فرمان (يوک فرمان) به روش فورج سرد در دنيا ميباشد با ظرفيت توليد حداقل 900/000 دست انواع يوک در سال، توانسته است گواهينامه 9001ISO  و TS/ISO  از شرکت TUV NORD آلمان را دريافت نماید. 

شرکت حرکت سازان با تاميــن مواد اوليه از شرکتهای GMB و KYOWA با استانداردهای جهانــی و همچنين با تامين اصل رضايت و حفظ مــنافع مشتــری توانسته است محصولات توليدی خود را در مقايسه با ساير رقــبا متمايز نمايد. در حال حاضر اهم فعاليتهای شرکت به شرح ذيل مي باشد :

–       توليد و توزيع انواع چهارشاخ گاردان و فرمان خودروهای سنگين

–       توزیع انواع چهارشاخ گاردان ماشين آلات راهسازی

–       تامين کننده بيش از 90% نياز بازار لوازم يدکی ايران در زمينه چهارشاخ گاردان و فرمان

شرکت حرکت سازان توس پس از سال‌ها تلاش در راستای کسب رضایت و اعتماد شما همکاران گرامی و با توجه به نیاز بازار، محصول جدید خود شامل دیسک و کاسه چرخ خودروهای سواری را از سال 1390 به بازار قطعات خودرو عرضه کرده است. ضمناً بجز موارد ذکر شده بالا، برخی از توانمندیهای این شرکت جهت تولید و امور پیمانکاری به شرح زیر میباشد:

1-    قابلیت ماشینکاری و براده برداری قطعات بطور دقیق و باکیفیت بالا با دستگاههای تراش CNC، VMC ، دستگاه کف تراش ، دستگاه فرز، دریل و …

2-    قابلیت سنگ زنی قطعات با دقت بسیار بالا با دستگاه سنگ محور و دستگاه سنگ زنی سنترلس

3-    قابلیت خانکشی و شیار زنی قطعات با دقت زیاد

4-    قابلیت رولینگ قطعات

5-    قابلیت ریخته گری و فورجینگ قطعات

6-    قابلیت جوشکاری قطعات با دستگاههای جوش CO2  و …

لذا این شرکت با توجه به پتانسیل ها و ظرفیتهای فوق  مفتخر خواهد بود تا پاسخگوی نیاز کلیه مشتریان محترم خود باشد.

Vision
Purposes